Profesionální hardpad i pro domácí použití. Vysoká nosnost a povolené zatížení, moderní design, vysoká životnost. Software Stepmania a legální hudba na přiloženém CD.

Jeden z nejlepších hardpadů na trhu. Pokud při tanci nevyžadujete Arcade style zábradlí je Metal Dance Pad TX1501 (ale i jeho bratr TX4000) rozhodně tou správnou volbou. Velice přesně snímá taneční kroky a umožňuje rychlé odrazy nohou - neexistuje lepší řešení i pro nejnáročnější skladby. Kombinace nerezu a umělé hmoty přináší velmi zajímavý design. Robustní řešení zajišťuje dlouhou životnost. Snadná údržba i čištění. Určeno (i) pro tanec v obuvi. Určeno nejen pro pokročilé - rychlé a přesné odrazy ocení i začátečník. Vhodné i pro profesionální a fitness použití. Ze spodní strany opatřeno bezpečnostní neklouzavou pryžovou podložkou - zabrání poškrabání podlahy a tlumí případné nerovnosti podlahy (vhodné jak na koberec tak pevný podklad). K podložce se připojuje speciální vyhodnocovací zařízení opatřené dalšími dvěma tlačítky, které je možné nastavit jako Start a Back a na taneční podložce využít veškeré aktivní plochy jako šipky - je tedy možné získat podložku se 6 šipkami. Kompatibilní s PC (USB), PS™, PS2™ a Xbox™, vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. Stepmania, DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play). K podložce přibaleno CD s instalátorem programu Stepmania 3.9 DDR.cz Edition s 214 písničkami. Velice snadná instalace a rozšiřování o další hudbu.

Parametry: profesionální řešení, umožňuje tanec v obuvi, robustní nerezová konstrukce, podložka bránící poškrábání podlahy a tlumící otřesy, celkem 6 aktivních polí, čtyři šipky (možno využít i všech šest aktivních polí), rychlé odezvy díky použité technologii 'Touch Sensitive Technology', není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení, tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí), Plug&Play (není potřeba žádný driver), adaptér pro USB (Windows™ PC), PS™, PS2™ a Xbox™

Počet šipek - 4; Počet aktivních polí - 6; Délka kabelů - 250cm; Velikost šipky - 27,3 x 27,3 cm;
Parametry produktu:
Kompatibilita USB
Konektor USB
Počet šipek 4
Počet aktivních polí 6
Délka kabelů 250 cm
Velikost šipky 27,3 cm x 27,3 cm
Velikost 86 cm x 86 cm x 3,3 cm
Hmotnost 12 kg
Protiskluzový podklad ano
Povrchové provedení nerez + akrylový plast
Výrobce Mayflash