Kompromis mezi softpadem a hardpadem - taneční podložka pro připojení k PC, PS2 nebo XBOX. Software Stepmania a legální hudba na přiloženém CD.

Nejkvalitnější softpad na trhu. Jedná se o kompromis mezi pořízením softpadu a hardpadu. Vyjímatelné odpružení podložky je natolik pevné, že poskytuje pocit tance na hardpadu a zaručuje kvalitní výkony i pokročilým tanečníkům. Robustní pevná výplň umožňuje rychlé odrazy a tedy tanec na skladby nejvyšší složitosti. Pad je lehký a zejména v rozložené podobě velice skladný. Odpružení lze snadno vyjmout a společně s padem složit na rozměr cca 35x43x25 cm. Podložka je vhodná jak pro začátečníky tak zejména pro pokročilé a snese vyšší zátěž. Podložka je částečně odpružena a tedy vhodná pro časté použití, malé děti atd. Kompatibilní s PC (USB), PS™, PS2™ a Xbox™, vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. Stepmania, DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play). K podložce přibaleno CD s instalátorem programu Stepmania 3.9 DDR.cz Edition s 214 písničkami. Velice snadná instalace a rozšiřování o další hudbu.

Parametry: vylepšené ovládání pro větší stabilitu, jeden palec tlustý vložený tvrzený, molitan molitan lze vyjmout a vyměnit, vyztužené vyvýšené tlačítka pro lepší orientaci, podklad vyroben z protiskluzového materiálu, verze s osmi šipkami, celkem 10 aktivních polí, není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení, tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí), Plug&Play (není potřeba žádný driver), adaptér pro USB (Windows™ PC), PS™, PS2™ a Xbox™

Počet šipek - 8; Počet aktivních polí - 10; Délka kabelů - 250cm; Velikost šipky - 26,5 x 20cm;