Částečné odpružená taneční podložka pro připojení k PC/MAC s velkou nosností. Software Stepmania (pro PC) a legální hudba na přiloženém CD.

Jeden z nejkvalitnějších softpadů (měkkých tanečních podložek) na trhu. Tento softpad je velice lehký a skladný. Pro vyšší pohodlí a přesnější snímání obsahuje napevno vloženou molitanovou výplň a šipky v hlavních směrech jsou na povrchu vyztuženy a zvýrazněny.

Podložka je vhodná pro začátečníky i pokročilé (dokonce i na nejtěžší skladby).

Kompatibilní s PC/MAC (USB), vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. Stepmania, DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play).

K podložce přibaleno CD s instalátorem programu Stepmania 3.9 DDR.cz Edition pro PC s 214 písničkami. Velice snadná instalace a rozšiřování o další hudbu.

Parametry: vylepšené ovládání pro větší stabilitu, tenká a velice skladná varianta padu, vyztužené vyvýšené tlačítka pro lepší orientaci, podklad vyroben z protiskluzového materiálu, vysoká nosnost, verze s čtyřmi šipkami (lze však použít i diagonální tlačítka a získat tak pad s 8 šipkami), celkem 10 aktivních polí, není potřeba žádné externí napájení - napájeno přímo z herního zařízení, tichý provoz (šipky při stlačení nehlučí), Plug&Play (není potřeba žádný driver), adaptér pro USB (Windows™ PC/MAC)

Počet šipek - 4; Počet aktivních polí - 10; Délka kabelů - 180cm; Velikost cca 92cm x 83cm x 1cm