Odpružená taneční podložka nové generace s výrazným plastickým provedením šipek pro přesnou orientaci při tanci s možností přehledného využití šipek do standardních i diagonálních směrů. Podložka s velkou nosností a delší životností pro připojení k PC/MAC.  
Podložka v dárkové balení! 
Software Stepmania (pro PC) a legální hudba na přiloženém CD.
Představujeme Vám nejlepší softpad (měkkou taneční podložku), který lze v současnosti na trhu nalézt. X-PAD je první taneční podložkou z naší vlastní exkluzivní kolekce tanečních podložek vyvinuté v ČR.
X-PAD obsahuje nový typ snímačů pro delší životnost a 100 % přesné snímaní. Ve spolupráci se špičkovými hráči a mnoha z vás jsme upravili umístění snímačů, čímž jsme docílili odstranění nechtěného snímání šipek při pohybu ve středu podložky. Samozřejmostí je i nový moderní design z dílny českých grafiků. Oproti ostatním podložkám X-PAD disponuje jak šipkami do klasických tak i diagonálních směrů, díky nimž můžete naplno a přehledně využít všech možností, které dostupné taneční hry nabízejí. Pro přesnou orientaci při tanci  a šetrné došlapování na podložku jsme na přání uživatelů u X-PADu použili již osvědčené plastické vyztužení šipek. Vnitřní výplň je optimalizována jak pro měkké došlapování nezatěžující pohybovou soustavu, tak pro snadné odrážení, nutné pro náročnější skladby. Pro snadnou manipulaci a skladování je výplň také rovnou vložena do taneční podložky, není třeba ji jakkoliv kompletovat.
X-Pad je skvělou volbou jak pro začátečníky, kteří chtějí proniknout do světa tanečních her, tak pro pokročilé, kteří chtějí skákat na špičkové úrovni.
Kompatibilní s PC/MAC (USB), vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. Stepmania, DWI (Dance With Intensity), ITG (In The Groove), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play).
Při nákupu v našem e-shopu máte jistotu, že kupujete kvalitní zboží s garantovanou životností. U každé naší taneční podložky máte nejen zákonnou záruční lhůtu 24 měsíců na výrobní vady, ale v případě opotřebení snímačů v průběhu 24 měsíců* od vašeho nákupu vám bude taneční podložka exkluzivně vyměněna za zcela nový kus.
Nalezli jste taneční podložku jinde levněji? Pečlivě se informujte, zda prodejce garantuje životnost snímačů podložky. Upozorňujeme, že některé e-shopy prodávají taneční podložky se sníženou životností a to i přesto, že na to nejste předem upozorněni.
Parametry:
    * garantovaná životnost 24 měsíců
    * vylepšené ovládání pro větší stabilitu
    * tenká a velice skladná varianta padu
    * vyztužené vyvýšené tlačítka pro lepší orientaci
    * podklad vyroben z protiskluzového materiálu
    * vysoká nosnost
* Životnost tohoto výrobku je 24 měsíců, neznamená to však, že po uplynutí této doby přestane výrobek fungovat (při zacházení v souladu s Návodem k obsluze zůstane taneční podložka zpravidla funkční mnohem déle). Tato doba pouze vymezuje garanci bezchybnosti výrobku.

Parametry produktu:
Konektor USB, Počet šipek 8, Počet aktivních polí 10, Délka kabelů 180 cm, Velikost cca 92cm x 83cm x 1cm, Hmotnost 1 kg, Protiskluzový podklad ano, Vložená výplň napevno vloženo
Povrchové provedení umělohmotná tkanina, vyztužené šipky